Inicio » O noso Concello » Corporación Municipal

Corporación Municipal

GRUPO Unión por Cambre
http://www.unionxcambre.com
uxc@unionxcambre.com
Telf.: 672 647 020
s

 

Óscar Alfonso García Patiño

Área de Alcaldía e Presidencia alcaldia@cambre.org

Juan Gonzalez Leiros

Primeiro tenente de alcalde.

Área de Urbanismo e Obras. juanleiros@cambre.org

Elisa Pestonit Barreiros

Terceira tenente de alcalde.

Área de Servizos e Seguridade Cidadá. elisapestonit@cambre.org

 

Ramón Boga Moscoso

Área de Turismo e Patrimonio ramonboga@cambre.org

María Carmen Pan Matos

Servizo de Desenvolvemento Asociativo (Integrado na área de Presidencia). carmen.pan@cambre.org

Daniel Mallo Castro

Quinto tenente de Alcalde.

Área de Cultura, Deportes e Xuventude daniel.mallo@cambre.org

 

Mónica Varela Germade

Servizo de Cultura (Integrado na Área de Cultura, Deportes e Xuventude). monica.varela@cambre.org

María Dolores Pan Lesta

Área de Economía, Facenda e Recursos Humanos maria.pan@cambre.org

GRUPO Partido dos Socialistas de Galicia – Partido Socialista Obrero Español
http://www.cambre.psoe.es
socialistasdecambre@gmail.com
Telf.: 698 145 541

 

Lúa Sanguiñedo Álvarez

Segunda tenente de alcalde. Área de Benestar Social lua.sanguinedo@cambre.org

Miguel Ángel Gutierrez Nieto

Cuarto tenente de alcalde. Área de Educación, Medio Ambiente, Mobilidade e Sanidade miguelangel.gutierrez@cambre.org

Patricia María Parcero Quiñoy

Servizos de Medio Ambiente e Mobilidade patricia.parcero@cambre.org

 

Diego Alcantarilla Rei

Área de Desenvolvemento Socioeconómico diego.alcantarilla@cambre.org

GRUPO Partido Popular
Atención a os veciños de luns a venres de 11 a 13 h. no local da Pz. Europa
Tlf: 981 613 308 – 649 971 212
ppcambre@gmail.com

 

Juan María Abalo Castex

María Jesús González Roel

Marta María Vázquez Golpe

GRUPO Bloque Nacionalista Galego
cambre@bng-galiza.org

 

Daniel Carballada Rodríguez

Telf. 636 762 714

Brais Cubeiro Fernández

 

GRUPO Alternativa dos Veciños

 

Raúl Varela Fraguío

Sandra Sánchez Vieites

GRUPO MIXTO

 

Esquerda Unida de Cambre – SON EN COMÚN

María Olga Santos López

Telf. 669 796 995 olguisantos@hotmail.com

Ciudadanos

María Jose García Hidalgo

Telf. 604 058 527 ciudadanos@cambre.org